Scandal Colar Body Restraint uprząż z kołnierzem

Scandal zdobiona obroża z kajdankami
search
  • Scandal zdobiona obroża z kajdankami
Cena: 196,03 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 196,03 zł
Wysyłka w 24h
Ilość

Kajdanki w komplecie z obróżką i pionową uprzężą z uwodzicielskiej serii Scandal. Miękko wykończone kajdanki zapinane na rzepy ograniczą ruchliwość kończyn strony uległej.

Pionowa uprząż łącząca obróżkę oraz regulowany pas z plastikową klamrą biegnący wokół linii bioder może być noszony zarówno z przodu, jak i z tyłu ciała. Bransolety o szerokim zakresie regulacji zakończone są karabińczykami, co pozwala na przypięcie rąk lub nóg w dowolnym miejscu na uprzęży.

Prosta obroża zapinana jest na rzep. Bransolety kajdanek oraz obroża wykończone są bogato zdobioną, czarno-czerwoną tkaniną o subtelnym połysku. Bransolety można dowolnie łączyć z innymi akcesoriami z serii Scancal. Przykładowo założone na nogi umożliwiają założenie rozpórki.

Dominacja i uległość nie muszą wiązać się z ostrą estetyką skór i lateksu. Buduarowe wydanie BDSMu znajdzie swój wyraz w unikalnej serii zabawek Scandal. Wszystkie akcesoria cechuje bardzo dobra jakość, wytrzymałość, nienachalna estetyka i komfort użytkowania. Pamiętaj o zasadach bezpiecznej zabawy.

  • Maksymalny obwód w pasie to 116 cm.
  • Maksymalny obwód obroży to 50 cm.
  • Maksymalny obwód kajdanek to 35 cm.
  • Długość pionowej uprzęży to 36 cm.  
  • Elementy metalowe nie zawierają niklu. 

Scandal
30-13024-X-BLACK

Opis

Materiał
Poliester
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.