Aktywne filtry

Odgrywanie ról w seksie to wejście na wyższy poziom relacji. W przypadku BDSM to podstawowa forma uprawiania współżycia. Dominacja jednego z kochanków, wydawanie rozkazów, krępowanie ruchów czy podniecające lanie. Samo to już jest ekscytujące, a gdy jeszcze do tego założysz jakieś maski… BDSM staje się wtedy głębszy a wczucie w rolę bardziej immersyjne. To z kolei gwarant niesamowitych doznań, nieznanych w klasycznym, grzecznym seksie. Jakie są nasze maski BDSM, jak je stosować i które wybrać?

Maski BDSM w sklepie esensualny.pl

Przybieranie pozycji dominy koliduje ze słodką, kobiecą buzią. Podobnie jak Twój partner wygląda zdecydowanie groźniej gdy towarzyszy mu w seksie maska BDSM. Czym charakteryzują się maski BDSM? To specjalnie zaprojektowane pod ostre zabawy seksualne maski, które w mniejszym lub większym stopniu zakrywają twarz. Zasłaniają jedynie górną część twarzy, pozostawiają otwory na oczy i usta albo zasłaniają całą głowę. Nasza maska BDSM może być w formie zwierzęcej – psa, kota albo królika. Do wyboru masz też klasyczne kominiarki, artystyczne maski na oczy albo subtelne zakrycia twarzy i głowy. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju formy tej zabawy preferujesz. Każda nasza BDSM maska wyróżnia się jakością wykonania, wodoodpornym i solidnym materiałem, doborem rozmiarów, krojów i kolorów. Maska lateksowa BDSM spotyka się tu z poliestrem, spandexem czy skórą. W ten sposób możesz dobrać produkt pasujących do Twojej twarzy i rodzaju łóżkowych fascynacji.

Jakie zastosowanie mają maski BDSM?

Zakrywanie twarzy, nawet tej dobrze znanej przez kochanka, zawsze podnosi poziom adrenaliny. Pojawia się element nieprzewidywalności, nowości a niekiedy także nieco grozy. Zwłaszcza jeśli maska BDSM połączona jest z innymi akcesoriami do tego typu zabaw. A za jakie pozytywy w łóżku odpowiada maska? Spójrz:

  • nasze maski BDSM są zróżnicowane, masz szeroki wybór,
  • ich stosowanie to gwarancja pikanterii w łóżku,
  • nadają się do stosowania zarówno przez kobiety jak i mężczyzn,
  • są wygodne, miłe w dotyku, doskonale przylegają do kształtów twarzy,
  • możesz wcielić się w tajemniczą damę lub brutalnego katorżnika,
  • do wyboru jest maska psa BDSM, ale także w postaci kota czy królika,
  • łatwo ją użytkować, nie powoduje niepotrzebnego dyskomfortu czy bólu.

Wiemy, że każda para jest inna i uprawia BDSM w unikalny sposób. Jeśli chcesz, możemy pomóc Ci z doborem. Maski BDSM dostarczamy szybko i solidnie zapakowane. Wszystko po to, aby nikt postronny nie wiedział, co robisz w łóżku. Erotyczne maski już na Ciebie czekają w naszym sklepie internetowym. Sprawdź następujące produkty z naszej oferty:

Maska BDSM - jaką wybrać?

Dobra maska BDSM przede wszystkim spełnia rolę w odgrywaniu łóżkowej roli. Do dyspozycji zatem masz te bardziej eleganckie i artystyczne jak i imitujące dominatorów czy zwierzęta do posłuchu. Niejedna maska BDSM posłuży także do zwyczajnego odpoczynku w nasłonecznionym pokoju. Jedynie wyraźny napis pokroju „Kochanie, budź mnie tylko na bzykanie” zdradza tajniki relacji. Do dyspozycji masz też maski BDSM imitujące okulary, zakrywające oczy i usta czy wręcz krępujące ruch i zadające lekki, podniecający ból. A najlepsza zabawa jest wtedy, gdy dowolna BDSM maska wzbogacona jest o inne akcesoria – smycz, obrożę dla ludzi czy bat. 

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.