Aktywne filtry

W łóżku kluczowe jest zaufanie. Bez niego partnerzy nie czują się komfortowo. A swoboda działania to podstawa do udanych erotycznych szaleństw. Nawet takich, do których nie każdemu się przyznajemy. Zabawy, w których jedna osoba dominuje, krępuje partnera, zadaje celowy dyskomfort lub ustawia go w roli sługi są bardziej popularne niż myślisz. Dlatego w naszej ofercie tak liczny jest zestaw BDSM zabawek. Nie dość, że zaskoczą Cię swoimi możliwościami to jeszcze pogrupowaliśmy je w praktyczne komplety.

Zestawy do BDSM w sklepie esensualny.pl

Coraz większą popularnością cieszą się zabawy w rodzaju BDSM. Zestaw takich narzędzi jest zatem praktycznym i ekonomicznym wyborem. Wybierając nasze propozycje w pakiecie otrzymujesz tematycznie i praktycznie dobrane kajdanki, pejcze, maski, wzierniki, kneble, zestawy do lewatywy czy inne akcesoria BDSM. Zestawy są mniej lub bardziej rozbudowane, w zależności od Twoich potrzeb. Możesz być pewnym, że wszystkie akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów (np. stali nierdzewnej) a przez to bardzo wytrzymałe. Doskonale wiemy, do czego są przeznaczone zestawy do BDSM. Rozkosz potęgują miłe w dotyku materiały, a wodoodporność sprawia, że możesz je swobodnie czyścić i dezynfekować. Wiemy też, że gdy zakosztujesz zabaw BDSM nie będziesz mógł się doczekać na kolejne zabawki. Dlatego zamówienia realizujemy szybko i z zachowaniem pełnej dyskrecji. Na Twoje życzenie podpowiemy, który zestaw BDSM będzie najlepszy dla Ciebie. Pytaj swobodnie – w przeciwieństwie do łóżka, u nas nie musisz się krępować. Kup zestaw do BDSM w naszym sklepie internetowym. Sprawdź takie bestsellery z naszej oferty, jak:

  • fioletowy zestaw do BDSM,
  • czerwony zestaw do BDSM,
  • czarny zestaw do BDSM,

Zestaw do BDSM - dlaczego warto zacząć od zestawu?

Co sprawia, że nasze zestawy do BDSM są najlepszym wyborem? Spójrz:

  • są pogrupowane tematycznie i praktycznie,
  • kupując zestaw masz w komplecie wszystkie potrzebne zabawki,
  • mamy sporą ofertę, od delikatnych zabaw po surową dominację,
  • to rozwiązanie ekonomiczne – wychodzi taniej niż gdy kupujesz wszystkie zabawki osobno,
  • nasze zestawy BDSM cechuje wysoka jakość, trwałość i przyjemność używania.

Świetnym pomysłem jest też dobrać coś z innych kategorii w naszej ofercie. Taką zabawę rozwinie dodatkowy mebel erotyczny, dmuchane poduszki albo uprzęże strap-on.

Zestaw do BDSM - jaki wybrać?

W ofercie mamy bardzo różne zestawy do BDSM. Mamy te bardziej rozbudowane, dzięki którym pobawisz się na wiele sposobów lub te mniejsze, posiadające tylko to, co potrzebne do konkretnego zastosowania. Początkujący zapewne wybiorą delikatne zabawy, w których szczypane są sutki i zasłaniane oczy. Innych zadowolą dopiero bardziej zdecydowane rozwiązania – komplet do bondage, obroże i zestawy do krępowania. Kupując zestaw BDSM od razu możesz drugą osobę przywiązać, biczować czy drażnić łaskotkami. Krępować możesz kajdankami czy bezklejową taśmą. A może nałożyć kaganiec symbolizujący służebną pozycję w łóżku? Do tego zmusić by usta były stale otwarte. Niezależnie, jak bawisz się w BDSM, zestaw będzie tu zdecydowanie najbardziej praktycznym rozwiązaniem. Sprawdź też inne zabawki w naszej ofercie by urozmaicić seks i poczuć to niepodrabiane poczucie kontroli i dominacji.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.