Aktywne filtry

Ach, te zabawy z rodzaju BDSM. Tak bardzo do siebie zbliżają, że gotowy jesteś na pozwolenie kochance lub kochankowi na coraz więcej. Na przykład na oddanie do dyspozycji swojego ciała, swojej wolności i pozwolenie by partner robił z Tobą, co tylko zechce. Choćby miało to sprawiać ból i ostre mrowienie. Wiesz jednak, że to tylko po to by udowodnić swoją miłość i zaufanie. A gdyby tak po najwrażliwszych miejscach partner testował Twoją wytrzymałość na ból? Stymulował ukłuciami nowe, nieznane dotąd doznania? Do czegoś takiego służy nasze kółko Wartenberga.

Kółko Wartenberga w sklepie esensualny.pl

Czym jest kółko Wartenberga i dlaczego jest takie fajne? To drobny, metalowy rekwizyt, który swoje korzenie miał w diagnostyce neurologicznej. Przypomina nieco narzędzie medyczne lub kulinarne. Do podłużnego uchwytu przytwierdzony jest mały wiatraczek, dookoła opleciony cienkimi i ostro zakończonymi kolcami. Kółko Wartenberga obraca się powodując stymulację nerwów partnera w seksie BDSM. Traktowana nim osoba czuje mrowienie. W zależności od tempa, siły nacisku i partii ciała doznania są mniej lub bardziej intensywne, a niekiedy także lekko bolesne. Wszystko to służy spotęgowaniu rozkoszy, zbliżeniu wzajemnej relacji kochanków oraz odkrywaniu nowych, nieznanych dotąd technik specyficznych pieszczot. Kółko Wartenberga to stosunkowo małe akcesorium erotyczne. Łatwo je ukryć przed wścibskimi i wyciągnąć, gdy przyjdzie pora na małe mrowienie. Jest solidne, metalowe i zdradza swoje medyczne korzenie. Choć niepozorne, potrafi sprawić niesamowite chwile w łóżku. Kup kółka Wartenberga w naszym sklepie internetowym:

  • potrójna ostroga - kółka Wartenberga marki Kink,
  • pojedyncze kółko Wartenberga.

Jakie zastosowania ma kółko Wartenberga w grze wstępnej?

Dlaczego kółko Wartenberga jest takie fajne i warto je nabyć? Zobacz:

  • powoduje unikalne mrowienie, które czasem zamienia się w ból,
  • wzbogaca zabawy typu BDSM w łóżku,
  • umożliwia doznania, których nie doświadczysz w żaden inny sposób,
  • zbliża kochanków, pozwala poznawać swoje granice bólu i zaufania,
  • jest wykonane z wysokiej jakości stali,
  • mimo że sprawia ból, jest bezpieczne dla skóry,
  • możesz je swobodnie myć i dezynfekować.

A jeśli zdecydujesz się zamówić kółko Wartenberga u nas, możesz być pewnym, że odpowiednio je zapakujemy. Nasze przesyłki realizujemy szybko, z zachowaniem dyskrecji. W razie czego, pomożemy Ci z doborem konkretnego modelu.

Kółko Wartenberga - jakie wybrać?

Wiesz, dlaczego kółko Wartenberga jest takie świetne? Bo możesz je używać w każdym miejscu ciała partnera. Wstęp do zbliżenia poprzez masaż kręgosłupa? Kółko Wartenberga drażniące uda, pachwiny czy szyję? A może dość z tą grą wstępną i przekonajmy się, jak kolce stymulują penisa. Na całej jego długości. Kółko Wartenberga swą nazwę zawdzięcza wynalazcy o takim nazwisku. Początkowo narzędzie służyło badaniom neurologicznym. Nasze kółko Wartenberga jednak jest nieco zmodyfikowane i przygotowane specjalnie do zabaw erotycznych. Ilość wrażeń potęguje się, gdy zwiększasz nacisk. Możesz zatem tylko mrowić partnera albo zadawać mu prawdziwy ból. Bez obaw – kolce nie są na tyle ostre, by zrobić mu krzywdę. To małe akcesorium erotyczne daje Ci ogromną dowolność sprawiania perwersyjnej przyjemności drugiej osobie. Nic też nie stoi na przeszkodzie by bawić się samodzielnie. Masturbacja z odrobiną mrowienia? Kółko Wartenberga to umożliwia i robi to najlepiej na świecie. Po zabawie łatwo się je myje a w wysokiej temperaturze dezynfekuje.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.