Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Pole dance to sport, gimnastyka, relaks, taniec, ale i erotyczna ekspresja. Te wszystkie cechy naraz sprawiają, że strój do pole dance nie może być byle jaki. Z jednej strony wygodny, przewiewny i przylegający do ciała. Z drugiej odsłaniający tak wiele jak się da i pobudzał też erotyczne skojarzenia. Tylko wtedy każda gimnastyka zmienia się prawdziwy pokaz Twojej zwinności i kobiecej, erotycznej ekspresji. Odzież pole dance to specjalność naszego sklepu. Znajdziesz tu każdy element garderoby jak i całe komplety pole dance.

Stroje do pole dance w sklepie Esensualny.pl

Co zawierają typowe komplety do pole dance? Najlepszy jest minimalizm. Krótkie spodenki do pole dance oraz sportowy stanik lub obcisły top. Na dół świetnie nadadzą się też majtki do pole dance z wysokim stanem. Dlaczego odpowiedni strój do pole dance jest taki ważny? Nie może on krępować ruchów a ciało najlepiej gimnastykuje się na rurze, gdy jest odkryte. Ma miejsce wtedy odpowiednie tarcie i przyczepność. Spodenki do pole dance muszą być zatem krótkie. Jednocześnie nie może być to zwykła, seksowna bielizna. Mogłaby opadać lub utrudniać przyczepność. Stanik z kolei powinien być sportowy i obcisły. W ten sposób nie ogranicza Twoich ruchów. Strój do pole dance to także but. Te niekiedy nie są potrzebne, gdyż bez nich przyczepność jest najlepsza. Może jednak być Ci zimno lub wolisz ochronić kostki. Do amatorskiego treningu proponujemy buty do jogi lub antypoślizgowe skarpetki. Bywają specjalistki od pole dance, które używają nawet szpilek. Przypomnijmy – dobry podstawowy strój do pole dance to – stanik sportowy lub obcisły top i szorty do pole dance, wysoki stan koniecznie.

Strój do pole dance - rodzaje i zalety profesjonalnej odzieży pole dance

Dobrze dobrane komplety pole dance nie tylko wyglądają, ale przede wszystkim są funkcjonalne. Jeśli wybierzesz stroje pole dance u nas, zyskasz:

  • bezpieczną i dopasowaną odzież do pole dance,
  • swobodę przy wykonywaniu tańca na rurze,
  • wysokiej jakości, przewiewne i trwałe materiały,
  • szeroki wybór,
  • świetną przyczepność,
  • seksowny wygląd.

Tak, stroje pole dance powinny być też sexy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz ubrania zaprojektowane wizualnie pod erotyczny styl. Co ważne – nie rekomendujemy stosowania biżuterii, zwłaszcza podłużnej i masywnej. Tak dla bezpieczeństwa. A co u nas znajdziesz?

Strój do pole dance: komplet, spodenki, majtki - co wybrać?

Odzież pole dance w naszym sklepie jest dość zróżnicowana. Mamy wiele rozmiarów, kolorów, kroi. Wszystkie jednak stroje do pole dance mają ten wyraźny, erotyczny sznyt. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy o to nie zadbali. Co u nas znajdziesz? Spodenki do pole dance, które są maksymalnie krótkie i nie ograniczają ruchów bioder. Majtki do pole dance z wysokim stanem, przez co zachowujesz też urok sexy sportsmenki. Jeśli chcesz, możesz też wybrać bardziej sportowe szorty do pole dance. Stawiamy na wysokiej jakości materiały – bawełna czy welur. Dobre komplety do pole dance zawierają też szereg dodatków – specjalne buty, ale też i coś do ozdoby. W końcu erotyczna odzież pole dance ma też podniecać. Nasze opaski na nadgarstki i frotki będą nie tylko piękne, ale i ochronne.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.