Aktywne filtry

Chyba nie ma faceta, który choć raz nie spojrzał z uwagą na tańczącą na rurze kobietę. Jest coś magicznego w tym jak zwinnie i jednocześnie podniecająco porusza się tańcząca na rurze osoba. Rura do pole dance jest w tym wszystkim niemal równie istotna jak sama tancerka. Wiemy, że nasi Klienci lubią pole dance. Rura zatem nie mogła nie znaleźć się w naszej ofercie. Jeśli chcesz spróbować z pole dance, szukasz porządnego sprzętu albo planujesz w domu specjalny pokój do prywatnych pokazów pole dance, rura jest Ci koniecznie potrzebna. Sprawdź, jakie mamy w ofercie i jaka rura do pole dance jest dla Ciebie najlepsza.

Rury do pole dance w sklepie Esensualny.pl

Rura do pole dance w domu czy w klubie to świetna sprawa. Możesz zamontować ją w praktycznie każdym pomieszczeniu, a potem oddawać się fascynującym treningom. Aż do czasu, gdy poczujesz się mistrzynią pole dance. Rura to możliwość niesamowitej zabawy, wykonywania prywatnych pokazów dla partnera lub partnerki. Warto jednak wybierać u nas. Porządna rura do pole dance musi być wykonana z solidnego materiału. Mieć przemyślaną konstrukcję oraz dobrana pod względem funkcjonalności. Nasze rury pole dance zawsze takie są – stawiamy na stal nierdzewną i chromowanie. Każdy zestaw jest przygotowany by tuż po rozpakowaniu móc go montować. Dołączamy wszystkie potrzebne śrubki, podkładki i płyty montażowe. Otrzymujesz jasną instrukcję, a jako prezent dołączamy satynowe maski, które przypomną o erotycznym charakterze zakupu. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów rur – przenośna rura do pole dance, rura montowana stacjonarna czy rura pole dance wolnostojąca. A wiesz, co możesz jeszcze zyskać decydując się na jedną z nich?

Rura pole dance - zalety zakupu własnej rury do domu

O tym, że nowa rura do pole dance w domu świadczy poziom ekscytacji nie trzeba nikomu mówić. Dziewczyny szaleją, a faceci nie mogą się doczekać na pokaz. Jest tak dlatego, że:

  • rura do pole dance to gimnastyka, taniec i erotyka,
  • to spełnienie się w sztuce i pobudzenie popędu,
  • to niezliczone godziny przyjemności dla oglądającego partnera lub partnerki,
  • możliwość wyboru rury montowanej czy wolnostojącej i przenośnej,
  • łatwość montażu, solidność wykonania i odpowiedni dobór materiałów,
  • to rewelacyjny pomysł na grę wstępną.

A czy rura do pole dance się kręci? Sprawdź sama – w ofercie mamy także i takie modele. Jakie dokładnie znajdziesz u nas rury pole dance?

Rura do pole dance - jaką wybrać?

Do wyboru masz rury pole dance wolnostojące, które możesz szybko zmontować i ułożyć w plenerze. Przenośna rura do pole dance to możliwość zorganizowania pokazu nie tylko w domu. A jeśli interesuje Cię rura do pole dance montowana na stałe, musisz pamiętać, żeby nie robić tego w pomieszczeniu z sufitem sklepionym, akustycznym czy podwieszanym. Najlepiej sprawdzi się solidny, płaski sufit. Oprócz tego z oferty możesz wybrać rury w różnych kolorach, dowolnie regulowane oraz z funkcją obrotową. Od tego zależy czy rura do pole dance się kręci, czy jest nieruchoma. Ma to wpływ na techniki przyczepność. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz porady w doborze. Zakup dostarczymy szybko, terminowo i z zachowaniem wszelkiej dyskrecji.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.