Aktywne filtry

Skuteczność i wygoda użytkowania preparatów, które wybierasz do poprawy komfortu w czasie stosunku, jest niezwykle ważna. To po części od nich zależy poziom satysfakcji i przyjemność z seksu. Niezawodnym środkiem, który zapewnia doskonałe nawilżenie i długotrwałe efekty są lubrykanty silikonowe. Ich atrakcyjna konsystencja i wydajność pozwolą Ci przez długi czas w pełni cieszyć się seksem. Lubrykant silikonowy możesz bez trudu znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego esensualny.pl i samodzielnie przekonać się o jego zaletach.

Lubrykanty silikonowe w sklepie esensualny.pl

Sklep esensualny.pl to miejsce, w którym dostępne są najwyższej jakości akcesoria i preparaty erotyczne wszelkiego rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz również lubrykanty silikonowe. W odpowiedzi na rosnącą popularność tej kategorii produktów przygotowaliśmy wiele różnorodnych wariantów. W ten sposób możemy zapewnić Cię, że pośród naszego asortymentu znajdziesz bez trudu silikonowy lubrykant doskonale spełniający Twoje oczekiwania i będziesz czerpać z seksu maksimum przyjemności.

Zakupy w sklepie internetowym esensualny.pl umożliwiają Ci nie tylko wybór spośród szerokiej bazy lubrykantów silikonowych najlepszych marek, ale również profesjonalne doradztwo i szybką, dyskretną przesyłkę. Wybierając nasz sklep, masz więc pewność, że cała usługa będzie przebiegać na najwyższym poziomie.

Najważniejsze zalety lubrykantów silikonowych

Silikonowy lubrykant to jeden z najchętniej wybieranych żeli stosowanych w czasie wszelkiego rodzaju stosunków. Uznanie wśród wymagających klientów zdobył on dzięki swoim licznym zaletom, które mają realny wpływ na poprawę komfortu w trakcie stosunku. 

Do najważniejszych cech lubrykantu silikonowego należą:

  • wydajność,
  • nieścieralność,
  • śliska konsystencja,
  • trwała wilgotność,
  • gwarancja skutecznego nawilżenia.

Wszystkie te zalety lubrykanty silikonowe zawdzięczają zastosowaniu odpowiednich składników. Utrzymują się one na skórze naprawdę długo, nie wchłaniają się i nie ścierają. Co więcej, już niewielka ilość preparatu pozwoli Ci cieszyć się niesamowitym nawilżeniem.

Lubrykanty silikonowe — jak wybrać?

Lubrykanty silikonowe różnego rodzaju mają dość podobne działanie, jednak wyróżnia się spośród nich kilka podkategorii. Warto to wiedzieć, dokonując zakupów. Silikonowy lubrykant, dzięki wysokiemu stopniowi nawilżenia, który zapewnia, jest bardzo częstym wyborem do stosunków analnych. Najczęściej przeznaczone do nich preparaty są jednak wzmocnione o dodatkowe składniki, dlatego warto zwrócić na to uwagę.

Lubrykanty silikonowe ze względu na trwałość i niską ścieralność są również chętnie wybierane jako żele do masażu erotycznego. W tym celu opracowane zostały lubrykanty silikonowe rozgrzewające, które pozostawiają na skórze przyjemne uczucie ciepła, oraz rozbudzające zmysły lubrykanty chłodzące. Silikonowy lubrykant to niezwykle uniwersalny preparat. Warto wyposażyć się w niego i otworzyć się na nowe doznania. Pomoże Ci w tym nasz sklep internetowy esensualny.pl.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.