Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Bezpieczny skład, pozbawiony sztucznych barwników, substancji zapachowych i smakowych oraz konserwantów jest niezwykle istotny. Szczególnie ważne jest to w przypadku produktów przeznaczonych do nawilżania okolic intymnych. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosunków, opracowane zostały naturalne lubrykanty, które nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych. Dostępne są one również w naszej erotycznej drogerii internetowej esensualny.pl.

Lubrykanty naturalne w sklepie esensualny.pl

Wszystkie z naszych produktów opracowane zostały w niezwykle staranny sposób. Szczególną troskę dokładamy jednak, dobierając do naszego sklepu lubrykanty naturalne. Są to wyłącznie propozycje sprawdzonych marek, które zachowują najwyższe standardy produkcji. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każdy naturalny lubrykant, który znajdziesz na naszej stronie esensualny.pl, jest w pełni bezpieczny i hipoalergiczny, a w jego składzie nie znalazły się żadne szkodliwe substancje, ani składniki wpływające na pH czy na bariery ochronne genitaliów.

Kolejnym z aspektów troski o bezpieczeństwo naszych klientów jest profesjonalne doradztwo naszych specjalistów. Wybierając lubrykanty naturalne, możesz swobodnie zadawać im pytania. Gdy już zdecydujesz się na zakup naturalnego lubrykantu z naszej oferty, będziesz mieć pewność, że zamówienie zostanie natychmiast wysłane i dyskretnie zapakowane.

Najważniejsze zalety lubrykantów naturalnych

Lubrykanty naturalne cieszą się ogromną popularnością dzięki swoim licznym zaletom. Bez wątpienia ich najważniejszą cechą jest bezpieczny i naturalny skład. W ten sposób nawet częste stosowanie naturalnego lubrykantu nie wywoła podrażnień ani nie zaburzy pH pochwy. Do innych zalet, które również mają wpływ na komfort stosowania lubrykantów naturalnych, należą:

  • hipoalergiczność,
  • neutralny zapach i smak,
  • wygodna konsystencja,
  • możliwość łatwego zmycia,
  • brak szkodliwych substancji i konserwantów.

Stosowanie lubrykantów naturalnych jest więc w pełni bezpiecznym i niezwykle wygodnym sposobem na zwiększenie satysfakcji podczas stosunku, bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

Lubrykanty naturalne — jak wybrać?

Chociaż wszystkie lubrykanty naturalne wyróżnia starannie opracowany skład, nie jest to jednorodna kategoria żeli intymnych. Pomiędzy poszczególnymi artykułami występują pewne różnice, na które warto zwrócić uwagę w czasie dokonywania zakupów. Najczęściej stosowanym składnikiem naturalnych lubrykantów jest kwas hialuronowy. Preparaty na jego bazie polecane są przede wszystkim osobom, które oczekują po naturalnym lubrykancie najlepszego nawilżenia. 

Dodatkowymi składnikami, z których opracowywane są naturalne lubrykanty, są różnego rodzaju ekstrakty i wyciągi roślinne. Każdy z nich ma oczywiście nieco inne działanie. Niektóre pełnią funkcje łagodzące i kojące, inne wykazują właściwości antybakteryjne. To, na które konkretnie organiczne lubrykanty naturalne się zdecydujesz, zależy więc wyłącznie od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Znajdziesz je wszystkie w wielu wariantach na naszej stronie esensualny.pl.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.