Aktywne filtry

Nie trzeba Cię przekonywać jak wrażliwy na dotyk jest penis. Uwielbiasz, gdy jest pieszczony, głaskany, lizany czy ssany. Myślisz, że Twój sprzęt polubiłby też delikatne mrowienie, a nawet nieco mocniejsze… wibracje? Czy wiesz, że można też go potraktować prądem? Elektrostymulacja penisa to jedna z ciekawszych form osiągania rozkoszy seksualnej. Nasze masturbatory tego typu potrafią zdziałać cuda. To świetna samotna zabawa albo okazja, by z Twojej słodkiej dziewczyny wyszła prawdziwa domina. Tylko elektrostymulacja penisa sprawi, że w Twój drąg trafi prawdziwy piorun miłości. Sprawdź naszą ofertę.

Elektrostymulacja penisa w sklepie Esensualny.pl

Drażnienie członka to podstawowa forma zaspokajania się przez faceta. To uczucie możesz jednak spotęgować bardziej wymyślną formą masturbacji, jaką jest elektrostymulacja penisa. Wykonuje się nią za pomocą specjalnie do tego wymyślonych urządzeń z kategorii akcesoriów erotycznych. O co dokładnie chodzi? Nakładasz na swojego penisa specjalne elektrostymulanty. Mogą być one w formie ringów, nakładek, szczypawek czy żelowej czapeczki na żołądź. Te elementy podłączone są do jednostki zasilającej. Elektrostymulacja penisa zaczyna się, gdy płynący prąd zaczyna stymulować członka. A to już istna magia. Żadna kobieta ani własna ręka nie dadzą tego typu doznań. Przeżywasz lekkie mrowienie, szczypanie, wibracje. W zależności od tego, co lubisz. Elektrostymulacja penisa to świetny sposób na masturbacją lub zabawę z kolegą czy partnerką. To także jedna z popularniejszych form zabawy w klimatach BDSM. Zastanawiasz się, czy elektrostymulacja penisa jest dla Ciebie? Daj nam znać. Udzielamy doradztwa z zachowaniem pełnej anonimowości. Wybrane przez Ciebie elektromasturbatory dostarczamy szybko i w paczce, która nie zdradza zawartości. Dbamy o Twoją prywatność. Jakie jeszcze pozytywy ma elektrostymulacja penisa?

Elektrostymulacja penisa przed seksem - zalety w grze wstępnej

Zabawa z prądem kojarzy się niebezpiecznie, ale nie jest tak w tym przypadku. Elektrostymulacja penisa jest w pełni bezpieczna – napięcie prądu jest małe i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia czy życia. A co stanowi? Zobacz:

  • świetne urozmaicenie masturbacji, pettingu czy gry wstępnej,
  • daje elektro rozkosz, której nie osiągniesz w żaden inny sposób,
  • możesz bawić się sam lub z partnerem,
  • pieszczony jest cały członek lub tylko główka,
  • urządzenia są małe, łatwo je schować lub zabrać w podróż,
  • do wyboru masz różne tryby, stopnie nasilenia i łatwo się nimi steruje.

Elektrostymulacja penisa - co wybrać?

Zainteresowała Cię elektrostymulacja penisa jako forma rozkoszy? Słusznie, zwłaszcza że, mamy w ofercie szereg zróżnicowanych elektro masturbatorów. Co możesz wybrać? Na początek możesz zacząć od elektrostymulacji żołędzia – wybierając elektrostymulację poprzez żelowy kapelusz z podłączonymi do prądu dwoma wibrującymi jajeczkami. Bardziej efektownie wyglądają nałożone na członka ringi. Elektrostymulacja penisa traktuje wtedy prądem całego Twojego członka. Mamy też coś dla miłośników ostrzejszych wrażeń – elektrostymulacja BDSM. Takie masturbatory odróżniają się stylistyką, a także połączone są dodatkowo z jednoczesnym drażnieniem prądem sutków. Partnerka może też uwiązać elektryczną pętlę na członku i podkręcać napięcie. Dosłownie. Wypróbuj poniższe propozycje:

  • Baile Man Power - French Impulsion Zestaw do elektro seksu,
  • E-stim Urethral Sounding Set Zestaw do penetracji cewki moczowej,
  • ElectroShock Sonda do cewnikowania z elektrostymulacją.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.