Aktywne filtry

Masturbacja jest często postrzegana jako kluczowy sposób na zrozumienie swojego ciała i preferencji, abyś czuł się lepiej podczas eksperymentowania z partnerem. Nie inaczej jest w przypadku zabaw analnych. Zabawa analna solo jest jednym z najlepszych i najwygodniejszych sposobów na rozpoczęcie przyjemności analnej, a do tego najlepiej wykorzystać wibrator analny. Sprawdź nasze wibratory analne dla mężczyzn i kobiet, wibrator analny posuwisty i inne modele. Eksperymentuj i poczuj rozkosz w całym ciele!

Wibratory analne w sklepie Esensualny.pll

Odkrywanie nowych zabawek do seksu analnego, takich jak wibratory analne z partnerem to zdecydowanie świetna zabawa i nie ma w tym nic złego. Ale zaczynanie na własną rękę z wibratorami analnymi zapewnia bezpieczną przestrzeń do eksperymentowania. Możesz wypróbować różne rodzaje wibratorów analnych dla mężczyzn i wibratory analne dla kobiet. Wypróbuj różne opcje przyjemności i zacznij, kiedy tylko chcesz, bez konieczności poruszania się po (czasem skomplikowanych) tajnikach seksu z inną osobą. Twoje pierwsze doświadczenie z nową zabawką, wibratorem analnym może wywołać zaskakujące doznania. Ćwiczenie solo daje ci szansę na bycie zarówno dawcą, jak i odbiorcą, co jest bardzo pomocne, gdy w końcu dodasz kolejną osobę do miksu. Sprawdź też wibratory analne posuwiste, które dają jeszcze większe uczucie realnego seksu analnego!

Wibrator analny - najważniejsze zalety 

Wibracje to cecha wibratorów analnych, która może nadać nowy wymiar przyjemności dla kobiet i mężczyzn. Niesamowitą rzeczą dotyczącą wibracji jest to, że jest ona nie tylko przyjemnym doznaniem, ale także rozluźnia mięśnie – co jest bardzo pomocne, gdy dopiero odkrywasz tajniki seksu analnego. Jakie więc zalety mają wibratory analne dla kobiet i mężczyzn? Zalety są następujące:

  • pomagają rozluźnić mięśnie i przygotować się do seksu analnego,
  • idealne do samodzielnej zabawy,
  • mogą sprawić wiele przyjemności zarówno kobietom, jak i mężczyznom,
  • możliwość penetracji bez wibracji lub z wibracjami.

Męskie wibratory analne przenoszą wibracje na prostatę u mężczyzn, a kobiece wibratory analne pieszczą strefy erogenne przedniego sklepienia w pochwie. To powszechne błędne przekonanie, że wibratory analne są tylko rozgrzewką przed stosunkiem analnym. Oczywiście mogą, ale mogą też być daniem głównym. Możesz korzystać z wibratorów analnych dla przyjemności solo, jako część rutyny masturbacji, tylko dlatego, że sprawiają, że czujesz się niegrzecznie. Każdy może korzystać z wibratora analnego podczas seksu waginalnego lub przez cały intymny czas. Jednak najlepsze w wibratorach analnych jest to, że mogą się nimi cieszyć wszyscy, bez względu płeć czy orientację seksualną.

Wibrator analny dla kobiet, dla mężczyzn - jaki wybrać?

Jeśli chodzi o podjęcie decyzji, który rodzaj wibratora analnego jest dla Ciebie najlepszy, poświęć trochę czasu na zastanowienie się, jakie zastosowanie i odczucie najbardziej Cię interesuje. Na początek wypróbuj wibrator analny mniej więcej wielkości palca, który łatwo się wkłada i ma kształt łezki lub cebulki. Takie wibratory analne zapewniającą wygodne dopasowanie. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę rozmiar, kiedy zaczynasz szukać wibratora analnego. Jest to szczególnie ważne przy tym wyborze, ponieważ różnią się one znacznie rozmiarem w zależności od poziomu doświadczenia i potrzeb. Zacznij od wibratorów analnych o mniejszych rozmiarach i powoli przechodź do większych rozmiarów i wibratorów analnych posuwistych. Stopniowanie rozmiaru można zrobić w ciągu tygodni, miesięcy lub wcale — przestań, kiedy poczujesz się komfortowo.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.