Aktywne filtry

Różowy wibrator króliczek to kilka centymetrów do penetracji i przyjemne końcówki, które stymulują łechtaczkę. Kiedy ponad 20 lat temu wibrator królik pojawił się w serialu Seks w wielkim mieście, był to największy dreszcz emocji. Każda kobieta chciała mieć wtedy wibratora króliczka. Sprawdź nasze wibratory króliczki i wybierz swój!

Wibratory króliczki w sklepie Esensualny.pl

Nazwany ze względu na swój kształt, wibrator królik ma długi trzon i miękkie nasadki w kształcie haka z dwoma stymulatorami łechtaczki na końcu, które przypominają miękkie uszy królika. Różnica wibratorów króliczków w porównaniu do innych wibratorów w tamtym czasie polegała na połączeniu wszystkiego, czego prawie każda z nas potrzebowała, aby osiągnąć orgazm podczas penetracji — jednoczesnej stymulacji łechtaczki. Wibrator króliczek zdobywa również punkty za swoją wszechstronność. Może być używany jednocześnie z dwiema głównymi funkcjami. Po prostu ciesz się wibracją, włącz ją w grę ze swoim partnerem, a nawet masuj swoje ciało. Wibrator królik pozwala na gorące innowacje w łóżku i obiecuje więcej przyjemności. Zabawka erotyczna pomaga w zabawie i kreatywności pary. Na przykład wibratory króliki zdalnie sterowane umożliwiają zabawę w pomieszczeniu lub na zewnątrz, nie tylko podczas penetracji. Wyluzuj się i dodaj swoim igraszkom jeszcze więcej pikanterii! Wibrator króliczek już na Ciebie czeka na naszych półkach. Sprawdź takie bestsellery, jak:

Najważniejsze zalety wibratorów królików

Kiedy myślisz o zabawkach erotycznych, prawdopodobnie przychodzą Ci na myśl wibratory króliczki. Dzieje się tak, ponieważ istnieją od dziesięcioleci, co oznacza, że ​​technologia i funkcje najnowszych modeli są stale udoskonalane. Jeśli nie masz jeszcze żadnych zabawek erotycznych, wibrator króliczek to jeden z najlepszych wyborów dla początkujących. Jeśli masz już zabawkę, a nie masz wibratora króliczka, pospiesz się! Są świetne dla par, dają wiele rozkoszy i można je dyskretnie zabrać ze sobą wszędzie! Zalety wibratorów króliczków są następujące:

  • stymulują zarówno łechtaczkę, jak i punkt G,
  • dzięki nim osiągniesz mocny orgazm,
  • mogą być używane samodzielnie lub przez parę,
  • dają niezwykle mocne doznania erotyczne,
  • możesz je zabrać ze sobą wszędzie.

Istnieje szeroka gama wibratorów króliczków, ponieważ są coraz bardziej poszukiwane przez kobiety i każdy, kto je poznał, mówi, że po wypróbowaniu nie chce niczego więcej! Wibrator króliczek potrafi wepchnąć się w Ciebie i masować Twoje wnętrze, jednocześnie stymulując Twoją łechtaczkę dwoma elastycznymi uszami! Czy możesz sobie to wyobrazić? Czy potrafisz zrozumieć wszystko, co czujesz? Magia? Cóż, wyobraź sobie, że spróbujesz!

Wibratory króliczki — jakie wybrać?

Chociaż z pewnością wibratory króliczki można używać podczas seksu partnerskiego, wibracje te są w rzeczywistości zaprojektowane tak, aby odzwierciedlały wrażenia z gry partnerskiej podczas masturbacji Istnieje wiele, wiele wibratorów królików, które są zaprojektowane tak, aby naśladować określone odczucia, takie jak penetracja wewnętrzna lub masaż zewnętrzny. Niektóre mają nawet zdolność ruchów w górę i w dół, aby naśladować penetracje. Jeśli potrzebujesz najlepszej technologii i najlepszych materiałów, możesz wybrać jeden z naszych wibratorów króliczków. Te stylowe zabawki erotyczne są zaprojektowane tak, aby czuć wszystko — maksymalną rozkosz z seksu. Często są kupowane w celu zastąpienia tańszego wibratora. Jeśli uwielbiasz używać wibratora i szukasz lepszej wersji, wybierz wibrator króliczek.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.