Aktywne filtry

Wielofunkcyjny wibrator, który może być używany zarówno dla pary, jak i dla niego jako stymulator worka mosznowego lub dla niej jako stymulator łechtaczki, lub sutków. Wibrator wielofunkcyjny może być też używany do stymulacji analnej, waginalnej i łechtaczki jednocześnie. Zobacz jakie wibratory wielofunkcyjne mamy w swojej ofercie!

Wibratory wielofunkcyjne w sklepie Esensualny.pl

Chociaż nadal jest tematem tabu, masturbacja jest niezwykle zdrową czynnością i zalecaną kobietom i mężczyznom. Zbliża do seksualności i swojego ciała, pozwalając poznać to, co najbardziej sprawia Ci przyjemność. W tym sensie jednym ze sprzymierzeńców praktyki jest wibrator wielofunkcyjny. Mając kilka modeli dla stymulacji różnych bodźców, o różnych rozmiarach, cenach i zastosowaniach, łatwo jest znaleźć taki wibrator wielofunkcyjny, który odpowiada Twoim potrzebom. Są nawet wibratory wielofunkcyjne o małym kształcie, które możesz dyskretnie schować do torby i zabrać gdziekolwiek chcesz. Użytkownicy wibratorów wielofunkcyjnych twierdzą, że doświadczyli znacznie przyjemniejszych orgazmów i podziwiają zarówno gładkie i jedwabiste wykończenia niektórych wibratorów wielofunkcyjnych, jak i różnorodność trybów – od delikatnego łaskotania po intensywne wibracje – które dostosowują się do różnych sytuacji, w tym również możliwości masturbacji pod wodą. Jeśli nigdy nie próbowałeś używać wibratora wielofunkcyjnego i masz już dość używania tylko palców do stymulowania siebie, postaw na tego przyjaciela, a nie pożałujesz. Wibrator wielofunkcyjny może być również używany przez pary, w związku, aby urozmaicić życie seksualne lub odkryć nowe doznania samodzielnie. Kup wielofunkcyjny wibrator w naszym sklepie internetowym. Sprawdź takie bestsellery z naszej oferty, jak:

  • wibrator króliczek ze ssącym trzonkiem,
  • różowy wibrator z funkcją grzania,
  • podgrzewany wibrator króliczek.

Najważniejsze zalety wibratora wielofunkcyjnego

Większość wibratorów wielofunkcyjnych ma bardziej zakrzywiony kształt, idealny do podążania za krzywiznami kobiecego ciała, a także nawiązuje do kształtu fallicznego. Inwestując w dobry wibrator wielofunkcyjny, można znaleźć w nim przyjemność, której penetracja nie daje niektórym kobietom. Zalety wibratorów wielofunkcyjnych są następujące:

  • stymuluje okolice intymne,
  • pomaga w trenowaniu ciała, aby mieć więcej orgazmów,
  • dzięki nim możesz poznać swoje ciało, rytm seksualny i zrozumieć, gdzie odczuwasz największą przyjemność,
  • to świetna opcja na dni, kiedy jesteś zmęczony „pełnym” seksem, ale nadal chcesz się dobrze bawić,
  • można go uznać za świetnego sojusznika „samotnego szybkiego numerka”.

Wibratory wielofunkcyjne są produkowane w bardzo różnych modelach i zastosowaniach, a nawet mogą mieszać ze sobą różne funkcje. Wibratory wielofunkcyjne do łechtaczki to wibratory, które nie wymagają penetracji. Powinny być umieszczone na łechtaczce, zgodnie z tym, gdzie odczuwasz największą przyjemność. Do użytku dopochwowego możesz wybierać pomiędzy prostymi wibratorami wielofunkcyjnymi, o kształcie ułatwiającym penetrację, a wibratorami w kształcie penisa, które symulują męski narząd płciowy, a także innymi modelami, w tym z dodatkowym urządzeniem do masażu łechtaczki podczas penetracji. Wibratory wielofunkcyjne analne to urządzenia do masowania okolicy odbytu, które działają podobnie do wibratorów penetracyjnych, ale ich kształt jest nieco krótszy i został specjalnie zaprojektowany, aby sprawiać przyjemność tej części ciała.

Wibratory wielofunkcyjne — jakie wybrać?

Sposób użycia wibratora wielofunkcyjnego zależy od każdego typu wibratora. Na przykład wibratory wielofunkcyjne do łechtaczki powinny być umieszczone na łechtaczce i dostosować jego pozycję do punktu, który sprawia Ci najwięcej przyjemności. Wibratory wielofunkcyjne pochwy i odbytu służą od penetracji. Dlatego w takich przypadkach zaleca się stosowanie lubrykantów, a nawet prezerwatywy. Korzystanie z wibratorów wielofunkcyjnych nie jest tematem tabu. Wskazówką jest szukanie punktu i pozycji, które są dla Ciebie najwygodniejsze i najprzyjemniejsze, a także przestrzeganie szczegółowych wskazówek dotyczących Twojego typu wibratora wielofunkcyjnego zawartych w instrukcji. Jeśli chodzi o modele zakupione po raz pierwszy, wybieraj wibratory wielofunkcyjne, kierując się instynktem. Skorzystaj z okazji, aby unowocześnić swoje pełne przyjemności noce (samotnie lub z Twoją miłością) dzięki temu niesamowitemu produktowi!

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.