Aktywne filtry

Seks jest najsilniejszą siłą życiową na świecie. Niektórzy twierdzą, że to właśnie on powoduje wiele z tego, co w życiu robimy. To także dziedzina życia, która przenika się ze sztuką i sportem. Najlepszym tego przykładem jest pole dance. Popularnie zwany taniec na rurze to nie tylko element atrakcji w klubie nocnym. To mająca swoje tradycje i know how cała gałąź tańców erotycznych. A przy tym niesamowite doznanie zarówno dla oglądających jak i tańczących. Jeśli chodzi Ci po głowie taniec na rurze albo szykujesz prezent dla swojej tancerki, sprawdź naszą ofertę. Wiemy, czego potrzeba do pole dance i mamy to.

Pole dance - duży wybór w naszym sex shopie

Wystarczy tylko nieco orientować się w erotycznym światku by wiedzieć, jak popularny jest pole dance - sklep nasz też jest tego świadomy i dlatego u nas zaopatrzysz się w niezbędny asortyment. O co dokładnie chodzi? Pole dance dla początkujących może okazać się być zwykłym wiciem się na rurze ku uciesze klientów agencji towarzyskich czy klubów ze striptizem. Co prawda, nawet to wymaga umiejętności i warsztatu, ale taniec na rurze – zwłaszcza taniec na rurze nago to coś więcej. Już same pole dance podstawy do opanowania wymagają talentu i wielu godzin treningów. Już na pierwsze zajęcia będziesz potrzebowała stroju i obuwia. A może już coś umiesz i chcesz urządzić sobie w domu pokój do pole dance z własną rurą? Sklep z asortymentem to coś, czego potrzebujesz. Mamy wszystko – spodenki, szorty czy majtki z wysokim stanem do pole dance. U nas kupisz odpowiednie do pole dance buty – szpilki, baletki czy klasyczne buty do jogi. A skoro taniec na rurze – to potrzebna jest też sama rura. Mamy ją i to w kilku wariantach. To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o pole dance.

Pole dance - efekty, zalety i rodzaje tańca na rurze

Taniec na rurze to nie tylko ekscytujące widowisko, ale też szereg korzyści dla samej tancerki. No bo spójrz:

  • pole dance to piękny taniec erotyczny i artystyczny,
  • wymaga umiejętności i zaangażowania,
  • ćwiczysz sylwetkę, samozaparcie i charakter,
  • taniec na rurze nago to rozkosz dla oka partnera lub partnerki,
  • są różne rodzaje pole dance – choćby klasyczny i exotic dance,
  • pole dance dla początkujących nie wymaga kupy kasy.

Jakie daje uprawianie pole dance efekty? Bardzo liczne. Czujesz się sexy i pewna siebie. Wyćwiczysz tężyznę - już po kilku miesiącach pole dance sylwetka przed i po będzie się znacząco różnić. Masz też do wyboru różne rodzaje pole dance. A w co musisz się zaopatrzyć?

Pole dance - jak zacząć?

Potrzebny będzie na pewno odpowiedni strój do pole dance. Jak zacząć aby być gotową? Najważniejsze, żeby strój nie krępował ruchów i odsłaniał jak najwięcej. Naturalne tarcie skóry sprawia, że taniec na rurze się udaje. Przy pole dance dla początkujących wystarczą spodenki czy majtki z wysokim stanem i sportowy stanik lub obcisły top. Buty – w klasycznym pole dance wystarczą buty do jogi lub nawet zupełnie bose stopy. Exotic dance to sztuka tańca w szpilkach lub tzw. szklankach. Pole dance exotic to nie tylko taniec na rurze, ale choreografia uwzględnia także podłogę. W ofercie mamy rury zarówno wolnostojące, stacjonarne jak i przenośne. 

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.