Aktywne filtry

Prawidłowa higiena w czasie okresu jest bardzo ważna. Wpływa ona bezpośrednio nie tylko na Twój komfort w te dni, ale również oddziałuje na Twoje zdrowie. Chociaż nadal najczęstszym sposobem zabezpieczenia się są tampony i podpaski, w ciągu ostatnich lat coraz większą popularnością cieszą się również kubki menstruacyjne. Także nasz sklep internetowy esensualny.pl proponuje klientkom coraz więcej modeli i rozmiarów kubków menstruacyjnych, aby coraz szersze grono kobiet zyskało do nich dostęp.

Kubki menstruacyjne w sklepie esensualny.pl

W mediach coraz częściej prezentuje się innowacyjny środek higieniczny — kubek menstruacyjny. Dziewic również nie zniechęca się już do korzystania z niego. I słusznie, ponieważ nie ma żadnych przeciwwskazań, aby również one go wypróbowały i cieszyły się komfortem oraz swobodą w „te dni”. Menstruacyjny kubek, jeśli jest starannie wykonany i zostanie prawidłowo dopasowany oraz założony, staje się niemal niewyczuwalny. Ważne, aby pamiętać o jego regularnej wymianie. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz zestawy dwóch kubków menstruacyjnych o różnej pojemności. Możesz stosować je na przemian lub w zależności od dnia i obfitości miesiączki.

Kubki menstruacyjne, pomimo swoich zalet, wciąż budzą wątpliwości wśród wielu kobiet. Najczęściej wynikają one z niewiedzy. Aby rozwiązać ten problem, nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące stosowania kubka silikonowego menstruacyjnego. Gdy już się do niego przekonasz, Twoje zamówienie z naszego sklepu internetowego esensualny.pl zostanie dyskretnie zapakowane i niezwykle szybko dostarczone.

Najważniejsze zalety kubków menstruacyjnych

Silikonowy kubek menstruacyjny to wyjątkowo wygodny, choć nadal niedoceniony produkt. Żaden inny środek higieniczny nie jest tak dyskretny i tak dobrze dopasowany do kobiecego ciała, jak właśnie kubek menstruacyjny. Ma on również inne zalety. Przede wszystkim:

  • jest bardziej ekologiczny niż jednorazowe podpaski i tampony,
  • możesz go nosić do 12 godzin,
  • nie podrażnia błon śluzowych,
  • jest wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego,
  • możesz go z łatwością wymienić i umyć.

Cechy te sprawią, że zapomnisz, że masz obecnie okres, co sprawi, że będziesz się czuć lekko i komfortowo.

Kubki menstruacyjne — jak wybrać?

Najważniejszą kwestią, którą trzeba wziąć pod uwagę, wybierając kubek menstruacyjny, jest jego rozmiar. Zależy on przede wszystkim od wieku i budowy anatomicznej każdej kobiety. Oczywiście silikonowy kubek menstruacyjny jest dość elastycznym produktem, warto jednak przed zakupem starannie zapoznać się z jego opisem i wymiarami.

Jeden kubek menstruacyjny, jeśli będziesz prawidłowo o niego dbać, posłuży Ci przez długi czas. Warto więc wybrać świadomie również jego wygląd. W naszej ofercie dostępne są kubki menstruacyjne o różnych kształtach i kolorach. Do wyboru masz między innymi silikonowy kubek menstruacyjny liliowy, błękitny czy transparentny. W naszym sklepie internetowym esensualny.pl bez trudu znajdziesz idealnie dopasowany do Ciebie kubek menstruacyjny.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.