Aktywne filtry

Musisz pamiętać o swojej przyjemności, którą należy uważnie i cierpliwie badać. Możesz to zrobić za pomocą realistycznych wibratorów. Dzięki realistycznemu wibratorowi dowiesz się co sprawia Ci największą przyjemność. Zafunduj sobie najbardziej imponujące wspomnienia z życia. Czyli ciesz się i miej orgazmy! Realistyczne wibratory pomogą Ci w ich osiągnięciu.

Wibrator realistyczny w sklepie Esensualny.pl

Miłej przyjemności — tego zawsze szukamy w seksie. Wibratory realistyczne i osiągnięcie orgazmu zależy tylko i wyłącznie od Ciebie – co jest bardzo dobre – ponieważ umożliwia Ci samodzielne przeżywanie niesamowitych przeżyć i przyjemnych fetyszy, gdy zaspokajasz swoje pragnienia. Świat produktów erotycznych jest coraz szerszy, innowacyjny i zróżnicowany, co pozwala nam wybierać pomiędzy różnymi wersjami i modelami wibratorów realistycznych. Ten konkretny kutas, stał się jednym z najbardziej znanych produktów w branży erotycznej, podczas kontaktów seksualnych sam lub w towarzystwie. Użycie wibratorów realistycznych wzrosło również w ostatnich czasach. Innymi słowy, realistyczny wibrator jest idealny dla każdego, kto chce mieć zawsze partnera, który nie odmówi długiego seksu lub szybkiego numerku! Będzie dostępny każdego dnia tygodnia i o każdej godzinie. Realistyczny wibrator już na Ciebie czeka na naszych półkach. Sprawdź takie bestsellery, jak:

Wibrator realistyczny i jego najważniejsze zalety 

Jeśli zainteresowały Cię wibratory realistyczne, na naszej stronie znajdziesz kilka modeli do wypróbowania. Zalety wibratorów realistycznych są następujące:

  • różne rozmiary wibratorów realistycznych — różne doznania,
  • możliwość wyboru wielu wibracji — intensyfikacja doznań,
  • realistyczny wygląd,
  • możesz go używać samemu lub z partnerem,
  • pozwala lepiej poznać swoje upodobania.

Oprócz „normalnych” rodzajów wibracji realistycznych wibratorów niektóre modele mają dodatkowe funkcje i różne ruchy. Niektóre wibratory realistyczne na przykład wykonują ruchy tam i z powrotem, inne wykonują ruchy okrężne, zwiększając satysfakcję seksualną, oferując nowe doznania przyjemności. Najciekawsze jest to, że można kontrolować prędkość wibracji realistycznych wibratorów. Następnie możesz ją zwiększać i zmniejszać, aby zmieniać intensywność przyjemności seksualnej i opóźniać orgazm tak długo, jak chcesz. I oczywiście możesz łączyć wibrator realistyczny z lubrykantami i innymi funkcjonalnymi kosmetykami erotycznymi, aby jeszcze bardziej spotęgować swoją przyjemność!

Wibrator realistyczny - na co zwracać uwagę?

Nazwa jest dość dedukcyjna, prawda? Jest to realistyczny wibrator męski penis, używany do masturbacji lub podwójnej penetracji, który doskonale odwzorowuje rozmiar, teksturę i sztywność ludzkiego członka męskiego. Termin realistyczny wibrator obejmuje wszystkie modele imitujące tego członka, niezależnie od koloru, rozmiaru czy średnicy. Jednak jak wybrać dla siebie odpowiedni realistyczny wibrator? Kiedy jesteś z kimś, czujesz, że nie jest to idealny partner? Najważniejszą rzeczą przy wyborze wibratora realistycznego jest wybór modelu i rozmiaru, który odpowiada Twoim seksualnym pragnieniom. W seksie z realistycznym wibratorem przyjemność jest całkowicie gwarantowana, ponieważ istnieje po to, aby spełnić twoje fantazje dokładnie tak, jak chcesz, bez martwienia się o nic poza intensywnym uczuciem podniecenia. Wibrator realistyczny jest produkowany w różnych rozmiarach, od 10 do 39 centymetrów długości i od 3 do 9 centymetrów grubości. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie miałeś wibratora realistycznego, sugerujemy wybrać średni rozmiar (na przykład 14 cm) i stopniowo zwiększać rozmiar. Przy wyborze modelu wibratora realistycznego najlepiej wybrać materiał, który nie powoduje alergii ani dyskomfortu.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.