Aktywne filtry

Czasami współżycie łączy się z pojawiającym się dyskomfortem.. Może być to spowodowane problemami zdrowotnymi lub złym przygotowaniem do stosunku. Zarówno w przypadku suchości pochwy, jak i zbyt krótkiej gry wstępnej, warto zastosować lubrykanty. Naturalne lubrykanty zapewnią odpowiednie nawilżenie i dostarczają większej satysfakcji w trakcie seksu. Doskonale sprawdzą się również jako środek umilający zabawy erotyczne. Najlepsze lubrykanty na rynku skompletowaliśmy w naszym sklepie internetowym esensualny.pl. 

Lubrykanty w sklepie esensualny.pl

Nasz sklep internetowy esensualny.pl oferuje wszystko to, co niezbędne jest do bezpiecznego i komfortowego seksu. Jednym z podstawowych akcesoriów, które zwiększają satysfakcję z życia erotycznego, jest lubrykant hipoalergiczny. Staranne nawilżenie, które zapewnia, znacznie poprawia komfort współżycia. Będzie on więc niezastąpiony w wielu sytuacjach, gdy nawilżenie jest niezbędne do odczuwania przyjemności.

Lubrykanty organiczne będą przydatne nie tylko podczas eliminowania dyskomfortu. Nasze produkty sprawdzą się doskonale jako gadżet erotyczny, który urozmaici życie seksualne i wspaniale pobudzi zmysły.

Naturalne lubrykanty, chociaż mają dość podobne działanie, posiadają różnorodne cechy, dzięki którym ułatwią wybór miłośnikom niezapomnianych doznań. Z tego powodu przed zakupem należy starannie przyjrzeć się różnym możliwościom, które oferuje nasz sklep internetowy esensualny.pl. Nasi pracownicy z pewnością Ci w tym pomogą. Gdy już z naszą pomocą skompletujesz swoje zamówienie, otrzymasz je bardzo szybko w dyskretnej paczce.

Najważniejsze zalety lubrykantów

Dobre lubrykanty, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego esensualny.pl, to wyłącznie najwyższej jakości produkty cenionych producentów akcesoriów erotycznych. Zarówno lubrykanty Durex, jak i propozycje mniej rozpoznawalnych marek, które oferujemy, zostały niezwykle starannie wyselekcjonowane spośród wielu dostępnych na rynku propozycji. Dzięki temu wszystkie nasze lubrykanty:

  • mają naturalny skład,
  • są w pełni bezpieczne,
  • posiadają przyjemne zapachy,
  • wyróżniają się wygodną konsystencją,
  • zapewniają niesamowite doznania.

Wszystkie te zalety sprawiają, że w naszej ofercie znajdziesz naprawdę skuteczne i godne polecenia lubrykanty. Ranking jednak zdecydowanie wygrywają organiczne produkty o wyjątkowym, naturalnym składzie.

Lubrykanty — jak wybrać?

Wybierając dla siebie właściwy lubrykant, masz ogromny wybór. Sprawdź następujące rodzaje lubrykantów:

Na co więc zwrócić uwagę, dobierając lubrykanty? Rodzaje tego typu środków mają różne zastosowania i skład, takie jak np. preparaty na bazie wody. Tego typu lubrykanty hipoalergiczne są w pełni bezpieczne i nie powodują podrażnień. 

Jeżeli zależy Ci na naprawdę silnym nawilżeniu, zapewnią Ci je silikonowe lubrykanty dla kobiet. Będą one doskonałym wyborem w przypadku suchości pochwy. Pozwolą Ci one wyeliminować dyskomfort podczas stosunku. Przydatne mogą być również lubrykanty regeneracyjne i przeciw infekcjom, dzięki którym jeszcze lepiej zatroszczysz się o zdrowie intymne.

Lubrykanty erotyczne mogą być również stosowane do pobudzenia zmysłów i rozgrzanie atmosfery. W naszej ofercie masz do wyboru wiele różnych środków stymulujących, które urozmaicą Twoje życie erotyczne.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.