Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Od kilku lat coraz większą popularnością w Polsce cieszą się prezerwatywy Pasante. Rodzaje wszystkich ich prezerwatyw zostały opracowane tak, aby zapewnić ich użytkownikom niczym niezakłócone doznania. Oczywiście na pierwszym miejscu znajduje się ich bezpieczeństwo i skuteczność. Pasante to marka, której produkty uzyskały wszystkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu nie musisz się obawiać o ich jakość i wytrzymałość. Zachęcamy do wypróbowania propozycji tej brytyjskiej marki, które dostępne są w naszym sklepie internetowym esensualny.pl.

Prezerwatywy Pasante w sklepie esensualny.pl

W sklepie internetowym esensualny.pl oferujemy zarówno klasyczne rozwiązania na przykład Pasante Naturelle czy bezlateksowe Unique Pasante, jak i stworzone do seksu analnego Pasante Pride. Posiadamy w naszej ofercie również coraz bardziej poszukiwane, ale wciąż niedostatecznie dostępne prezerwatywy damskie Pasante Female.

Jeżeli różnorodność i bogactwo naszego asortymentu sprawią, że będziesz mieć wątpliwości, które prezerwatywy wybrać, możesz liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów. Z chęcią doradzą Ci, czy Twoje wymagania lepiej spełnią prezerwatywy Pasante Sensitive, czy może większą satysfakcję zapewnią Ci Pasante Ribs&Dots.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz Pasante Silk Thin, czy zdecydujesz się na opóźniające wytrysk Pasante Delay Infinity Condoms, a może na duże Pasante Super King, przesyłka dotrze do Ciebie niezwykle szybko i będzie dyskretnie zapakowana.

Najważniejsze zalety prezerwatyw Pasante

Wszystkie nasze prezerwatywy są w pełni bezpieczne i atestowane, dlatego nie musisz obawiać się o ich skuteczność. Każdy ich model ma jednak swoje własne wyjątkowe zalety. Dzięki tej różnorodności każdy może skorzystać z naszej oferty i czerpać radość z bezpiecznego seksu.

Prezerwatywy Pasante — jak wybrać?

Oferta marki Pasante jest niezwykle bogata. W naszym sklepie internetowym dostępne są różne warianty prezerwatyw tej marki. Dokonując wyboru, powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z którego zostały wykonane. Najczęściej wybierane są modele lateksowe jak na przykład Pasante Regular. Oferujemy jednak prezerwatywy poliuretanowe Pasante Sensiva czy Pasante Unique z żywicy syntetycznej.

Dużą rolę odgrywa również rozmiar prezerwatyw. Oprócz wielkości standardowych dostępne są na naszej stronie także duże prezerwatywy King Size Pasante oraz wariant o mniejszej średnicy Pasante Trim.

Spośród wielu naszych propozycji warto wypróbować również prezerwatywy, które urozmaicą życie seksualne. W tej roli doskonale sprawdzą się prezerwatywy Pasante Smiley i Pasante Love o zabawnym wzorze, czy fluorescencyjne Pasante Glow. Z pewnością dostarczą one niezapomnianych wrażeń.

Jeżeli chcesz się samodzielnie przekonać się o licznych zaletach produktów brytyjskiego producenta prezerwatyw, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego esensualny.pl.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.