Aktywne filtry

Lubisz fantazjować o kutasie? Lub podwójnej penetracji? Nie miałaś jeszcze ekscytującego seksu z zabawką erotyczną? Więc wybierz odpowiednie dildo dla siebie! U nas znajdziesz szeroką gamę kształtów, rozmiarów i rodzajów dildo, takich jak grube dildo, gumowe dildo, czarne dildo i inne. Jedyną ważną rzeczą jest wybór takiego, który odpowiada Twoim potrzebom i pragnieniom. Przez co zabawa z dildo stanie się dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. Jeśli wolisz twardą stymulację, to wybór dildo z twardego szkła lub stali ma sens. Jeśli lubisz uczucie wypełnienia, wybierz bardzo grube dildo lub nadmuchiwane dildo.

Dildo - duży wybór w naszym sex shopie

Dilda istnieją od tysięcy lat. W jaskini Hohle Fels w Niemczech archeolodzy odkryli dildo, które ma około 28 000 lat. Dildo nie musi mieć żył, wyraźnej głowy ani jąder. Istnieje nieskończona liczba opcji, które nie mają kształtu biologicznego penisa. Dildo to zabawki erotyczne, które można wkładać do ust, odbytu lub pochwy. Chociaż czasami mają sprawiać wrażenie penisa, nie muszą tak wyglądać. Występują w różnych materiałach (gumowe dildo, szklane), kształtach, kolorach (czarne dildo) i rozmiarach (dildo duże). Niektóre dildo są zakrzywione w celu stymulacji prostaty lub punktu G. Dildo są popularne wśród wszystkich płci. Czasami dildo mogą mieć cel medyczny. Niektórzy eksperci medycyny seksualnej zalecają je jako część terapii pochwy lub skurczów mięśni dna miednicy. Zabawa z realistycznym dildo może zapewniać wewnętrzną stymulację punktu G, prostaty lub innych części pochwy, lub odbytu. Może również odgrywać psychologiczną rolę w podnieceniu i zabawie seksualnej.

Najważniejsze zalety dildo

Zabawą z dildo może się cieszyć każdy, bez względu na płeć czy orientację seksualną. Dildo są zabawkami erotycznymi, a ich funkcje w dużym stopniu się pokrywają. Największą różnicą jest to, że nie wszystkie dildo mogą wibrować, choć niektóre również mają taką funkcję. W naszym sex shopie znajdziesz wiele różnych rodzajów dildo i tak samo wiele powodów, dla których możesz chcieć je kupić i używać. Zalety zabawy z dildo są następujące:

  • dostarczają dodatkowej euforii podczas zabawy solo lub z partnerem,
  • umożliwiają penetrację, gdy Twój partner jest daleko lub ma problemy z erekcją
  • możliwa jest podwójna penetracja, bez udziału osoby trzeciej,
  • jest zawsze dostępny, gdy tego chcesz,
  • może mieć różne rozmiary i możesz przeżyć różne rodzaje orgazmu.

Niektórzy martwią się, gdy ich partner chce użyć dildo. Obawiają się, że oznacza to, że ich partner jest seksualnie niezadowolony lub że dildo zastąpi ich seksualnie. Jednak jest to mit! Nie pozwól by takie myślenie Cię ograniczało! Zabawa z dildo może wspomagać relacje seksualne między zaangażowanymi parami. W związkach naznaczonych otwartą komunikacją dildo i inne zabawki erotyczne mogą zwiększać doznania seksualne i intymność. Warto przetestować także dildo podwójne - idealne dla pary kobiet.

Dildo grube, czarne, cieliste - jakie wybrać?

Jeśli wybierasz swoje pierwszego dildo, musisz pamiętać o kilku rzeczach, abyś mógł mieć bezpieczne i wygodne wrażenia. Jeśli nie wiesz, czy wolisz szeroki obwód i grube dildo, zacznij od małego i kieruj się ku górze. Wybierz dildo wykonane z nieporowatych materiałów, takich jak bezpieczny dla ciała silikon, szkło lub metal czy gumowe dildo. Możesz też wybrać kolor, taki jak np. czarne dildo. Zawsze używaj do zabawy z dildo dużej ilości lubrykantu. Załóż prezerwatywę na dildo, jeśli używasz go z wieloma partnerami. Umyj swoje dildo po każdym użyciu. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas używania dildo, przestań. Możesz potrzebować więcej lubrykantu lub mniejszego rozmiaru. Przetestuj również dostępne w naszym sklepie dildo z przyssawką.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.