Aktywne filtry

Jeszcze nie wypróbowałeś wibratora sterowanego aplikacją? W jaki sposób?! Pomiędzy życiem zgodnie z zaleceniami dotyczącymi izolacji społecznej, nakazami pozostania w domu i przetrwaniem w XXI wieku, każdy powinien mieć już wibrator z aplikacją by cieszyć się przyjemnością na odległość ze swoim partnerem. Możesz też wybrać wibrator z aplikacją na telefon do zabaw solo.

Wibrator z aplikacją w sklepie Esensualny.pl

Obecnie istnieje aplikacja do wszystkiego. Od śledzenia snu po liczenie kalorii. Więc nie jest niespodzianką, że możesz jej używać również do kontrolowania swoich orgazmów. Rozwój łączności i zdalnie sterowanych zabawek erotycznych, takich jak wibratory sterowane aplikacją na telefon oznacza, że ​​kochankowie, których dzielą duże odległości, lub single, którzy chcą się zabawić, mogą teraz uzyskać dostęp do oszałamiającej przyjemności za naciśnięciem przycisku pobierania. Więc jeśli jesteś tutaj, ponieważ nie masz jeszcze wibratora z aplikacją, nie czekaj zbyt długo i wybierz swój model! Podejmij właściwe decyzje i wybierz wibrator z aplikacją na telefon zgodnie ze swoimi preferencjami. Nie każdy wibrator z aplikacją lub seks zabawka na duże odległości jest w stanie spełnić Twoje osobiste wymagania. Niektóre wibratory z aplikacją na telefon są świetne, gdy jesteś daleko od swojego kochanka, podczas gdy inne będą działać tylko w odległości kilku metrów. Wibratory z aplikacją już na Ciebie czekają w naszym sklepie internetowym. Sprawdź takie bestsellery, jak:

Wibrator z aplikacją i jego najważniejsze zalety 

Wibratory z aplikacją to zabawki erotyczne stworzone do odległych, seksualnych spotkań wirtualnych. W tym przedziale znajdują się różne wibratory z aplikacją. Jakie są ich zalety? Sprawdź, jaki powinien być Twój najlepszy wibrator z aplikacją na telefon:

  • łatwo można je skonfigurować i używać ich wszędzie,
  • materiały wysokiej jakości,
  • wysoka skala przyjemności,
  • dostępne są różne technologie i funkcje,
  • niektóre modele są wodoodporne.

Wibratory z aplikacją dają ekscytujące doświadczenie – niezależnie od tego, czy para znajduje się w tym samym pokoju, czy na przeciwległych krańcach kraju. W zależności od tego, kto chce przejąć stery wibratora z aplikacją, możesz przełączać się między kontrolą solo, kontrolą partnera i kontrolą dwukierunkową — jeśli Twój kochanek również ma taką zabawkę. Nawigacja na ekranie dotykowym sprawia, że jest bezproblemowa. Chcesz wspólnie dojść do szczytu? Po prostu włącz tryb wideo lub audio wibratora z aplikacją, aby widzieć i słyszeć swojego towarzysza zabaw w czasie rzeczywistym.

Wibrator sterowany aplikacją - jaki wybrać?

Wibratory z aplikacją wykorzystują połączenie Bluetooth do wysyłania sygnałów z telefonu do urządzenia. Tego rodzaju zabawki erotyczne mają zwykle mniejszy zakres dostępności, ponieważ połączenie Bluetooth jest możliwe tylko dla użytkowników znajdujących się w niewielkiej odległości od siebie. Z drugiej strony, wibratory sterowane aplikacją mogą być używane zdalnie z niemal dowolnego miejsca na świecie, o ile masz wystarczająco silne połączenie Wi-Fi (lub dane komórkowe). Wibrator z aplikacją sterowany przez Bluetooth wymaga użycia aplikacji do sterowania urządzeniem (oraz niestandardowych kodów do sparowania urządzenia z telefonem/aplikacją), ale w niektórych przypadkach może być też sterowany za pomocą bezprzewodowego pilota. Wybierz wibrator z aplikacją, który odpowiada Twoim potrzebom. Przejrzyj nasze różne wibratory z aplikacją i sprawdź ich możliwości! Życzymy miłej zabawy!

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.