Aktywne filtry

Ring Gag - Black

Ring Gag - Black

30,31 zł
There are not enough products in stock

Niektórzy w łóżku za dużo gadają. Zamiast skupić się na zaspokajaniu potrzeb partnera, usta się im nie zamykają. Skoro tak, to odmówią tego, by usta otworzyły się na stałe. Specjalne kneble do ust nauczą dyscypliny i posłuszeństwa wobec pana lub pani. Usta nie mogą się zamknąć, są na łasce i niełasce dominatora. A jeśli nadal sługa stawia opór, może czas na kneblowanie ust piłką albo czymś jeszcze fajniejszym. Pomysły na zabawy tego typu zostawiamy Tobie. My zaś pokażemy Ci, jakie kneble BDSM znajdziesz w ofercie.

Kneble do ust w sklepie esensualny.pl

Knebel do ust to jedna z bardziej wymyślnych zabawek w rodzaju BDSM. Zakłada się go na usta partnera, porządnie obwiązuje paskami wokół głowy i możesz cieszyć się tym jak od teraz zależny jest on od Ciebie. Partner lub partnerka nie może zamknąć ust. Masz totalnie swobodny dostęp do tego, co w nie włożysz lub jak będziesz je traktował. Żadnego zbędnego gadania, jedynie konkret. Kneblowanie ust może też być połączone z innymi zabawami BDSM – krępowaniem ruchów, spanking, zmuszaniem do seksu oralnego. Taka forma zabawy sprawia perwersyjną i specyficzną przyjemność obu stronom. Pozwala się do siebie zbliżyć i poznać własne granice. Mamy w ofercie kneble otwarte jak i te, które zakrywają usta lub coś do nich wkładają. Wszystkie nasze kneble BDSM wykonane są z solidnych materiałów, a jednocześnie są łagodne dla skóry. Nie powodują otarć ani zranień. Łatwo je nałożyć i zdjąć. Co ważne – knebel do ust nie powoduje problemów z oddychaniem. Kneble do ust z łatwością zamówisz w naszym sklepie internetowym - sprawdź poniższe modele:

Zalety stosowania knebli do ust w BDSM

Nasze kneble BDSM spełniają wiele istotnych w funkcji w łóżkowym pożyciu. Stosując je w zabawach zyskujesz:

  • okazję do przeżycia czegoś perwersyjnego, ale podniecającego,
  • podział łóżkowych ról, w których jedna strona jest totalnie uzależniona,
  • doznania psychiczne i fizyczne, których nie dają inne akcesoria BDSM,
  • kneble do ust oparte o projekt i doświadczenie specjalistów,
  • solidne i jakościowe materiały – skóra, metal czy silikon,
  • wybór między różnymi rozmiarami i dodatkami.

Knebel do ust założyć można zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Uwzględnia on różną anatomię i łatwo dostosowuje się nacisk. Zwłaszcza że możesz to połączyć z innymi elementami. Co mamy w ofercie?

Knebel do ust - jaki wybrać?

Kneble do ust w naszym sklepie są mocno zróżnicowane. Mamy coś dla początkujących, czyli prosty knebel z mocnym skórzanym paskiem na głowę. Mamy modele bardziej rozbudowane, nieco krępujące ruchy ramion. A także z dołączonymi zaciskami na sutki. W ten sposób oprócz dominacji zyskujesz też unikalną stymulację piersi partnerki. To jednak nie tylko kneble otwarte. Mamy też modele z dołączoną piłką, która zakrywa usta. Spokojnie – partner nie dusi się i nie dławi. Mając taki knebel na ustach, nadal można się całować. A może dołączyć do piłki także dildo? W ten sposób kneblowanie partnera towarzyszy totalnie niecodziennej penetracji głową. Kneble do ust mamy w różnych kolorach, stylistykach i rozmiarach. Dominuje czerń, ale pojawia się też pobudzająca czerwień i pozornie niewinny róż. 

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.