Aktywne filtry

W seksie przy użyciu technik BDSM bardzo istotnym elementem jest dominacja. Egzekwowanie posłuszeństwa i służba. Może być jednak tak, że jeden z kochanków droczy się i opiera. Swobodna penetracja nie daje tyle rozkoszy, gdy ofiara się wierci. Co wtedy zrobić? Rozwiązaniem są wiązania BDSM – doskonały środek na krnąbrnego kochanka, który broni się przed tym, co nieuniknione. Na takiego podziała tylko porządne wiązanie. BDSM i inne tego zabawy z linką czy taśmą stają się o wiele fajniejsze. Co możesz u nas znaleźć?

Wiązania BDSM w sklepie esensualny.pl

Jedną z form uprawiania perwersyjnego seksu jest wiązanie. BDSM polega właśnie na tym, że jedna strona jest od drugiej zależna. Na czym to polega w tym wypadku? Wiązania BDSM to taka gra, w której krępujesz nogi lub ręce partnera czy partnerki. Używasz do tego naszych akcesoriów, takich jak liny, taśmy samoprzylepne, opaski, kompletne ich zestawy albo bardziej zaawansowane zabawki. Samo wiązanie BDSM może być ciekawą celebracją, częścią jakiejś fabuły czy perwersyjnej gry. Nie musisz wiązać wyłącznie kończyn dolnych i górnych partnera. Co powiesz na zasłanianie oczu i ust? A może użyć liny wokół szyi albo penisa? Pomysły na zabawę zostawiamy Tobie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz być pewny naszego wsparcia. Pomagamy dobrać odpowiednie wiązania BDSM. Realizujemy zamówienia tak szybko, aby zdążyć na pikantne igraszki. Nikt postronny nie dowie się też, jakie preferujesz zabawy. Szacunek dla prywatności to nasza dewiza. Jak jeszcze możesz się bawić i co takie BDSM wiązania dają w seksie?

Jakie zalety mają profesjonalne wiązania BDSM?

O tym, jak fajne są wiązania BDSM nie trzeba przekonywać par, które już je zastosowały. Jeśli dopiero myślisz, by spróbować, musisz wiedzieć, że:

  • umożliwiają krępowanie ruchów partnera,
  • możesz krępować nogi, ręce czy głowę,
  • zmuszają partnera do posłuszeństwa i oddania,
  • są wykonane z solidnych, trwałych ale i bezpiecznych materiałów,
  • są bezpieczne dla skóry i nie ma ryzyka zranień,
  • wiązanie BDSM to ekscytujących rytuał.

Stosowane wiązania BDSM prowokują wyobraźnię i wzbudzają podniecenie. Zbliżają do siebie kochanków, gdyż ci mają okazję przekonać się o wzajemny zaufaniu i granicach, do których można się posunąć by udowodnić wierność. A jakie BDSM wiązania znajdziesz w naszej ofercie?

Wiązania BDSM - jakie wybrać?

Najważniejsze by zdać sobie sprawę ze swoich potrzeb. Do jakiego rodzaju zabaw mają Ci służyć wiązania BDSM i jakie są preferencje krępowanego partnera. Do wyboru masz rozmaite rodzaje tego typu akcesoriów. Klasycznym wyborem jest linka o długości nawet 10 metrów. Wykonana z poliestru jest miękka i miła w dotyku. Potrafi jednak mocno skrępować ruchy. A może wiązanie BDSM w postaci samoprzylepnej taśmy? Wyobraźnia sama podpowiada możliwe scenariusze erotycznych historyjek z ich użyciem. Możesz też wybrać opaskę na twarz jako wiązanie BDSM. W ofercie mamy ekonomiczne i tematyczne zestawy zabawek. Zróżnicowane kolorystycznie i stylistycznie. Wiązania BDSM świetnie komponują się z innymi akcesoriami – kneblami, zaciskami na sutki czy uprzężami. Sprawdź poniższe pozycje:

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.