Aktywne filtry

Powiększone sutki są oznaką podniecenia. Jest tak zwłaszcza u kobiet. Niektórym to jednak nie wystarcza. Faceci lubią, gdy sutki są duże przez cały czas i to ich stymuluje seksualnie. A gdybyś mógł tak samodzielnie stymulować piersi i sutki partnerki by były większe? Bardziej nabrzmiałe, lepsze w ssaniu i dotyku. Możesz to zrobić. Nasze specjalne akcesoria erotyczne – pompki do sutków potrafią to robić. Pomyśl – we własnej ręce trzymasz pompkę a sutki dziewczyny nabrzmiewają i są gotowe do pieszczot. A to dopiero gra wstępna. Zobacz, jakie pompki do sutków mamy w ofercie.

Pompki do sutków w sklepie Esensualny.pl

W jaki sposób działa pompka do sutków? To wykorzystanie odpowiedniego materiału, konstrukcji i praw fizyki w celu polepszenia życia seksualnego. Pompka do sutków, choć bywa mniej lub bardziej złożona, filozofię działania ma zawsze podobną. Specjalnie dostosowane przyssawki sprzężone są z ręczną pompką. Przyssawki przystawiasz do sutków i pompujesz powietrze. Efekt ciśnieniowy sprawia, że okolica sutków jak i one same są bardziej ukrwione. Ta partia ciała napręża się, jest bardziej podatna na dotyk. Po około kilkunastu minutach sutki wyraźnie się powiększają i są niezwykle przyjemnie wrażliwe na lizanie, ssanie i dotykanie. No i wyglądają cudownie. Efekt utrzymuje się długo i współżycie jest wtedy inne niż zwykle. Pompki do sutków po prostu zwiększają Twoją zdolność do przeżywania rozkoszy erotycznej. To świetne uzupełnienie klasycznego seksu, interesująca gra wstępna, a także kolejny zwariowany element zabaw w klimatach BDSM. Nasze pompki do sutków są różnych rozmiarach, kolorach i poziomach rozbudowania. A to dopiero początek.

Pompka do sutków - dlaczego warto?

Jeśli do sypialni wkracza pompka do sutków, seks jest zupełnie nowym doświadczeniem. Jest tak dlatego, że:

  • pompka do sutków to narzędzie do powiększania i stymulowania sutków,
  • mamy modele do stymulacji samych stuków lub całych piersi,
  • sutki są nabrzmiałe, seksowne i bardzo wrażliwe na pieszczoty,
  • dziewczyna oszaleje z rozkoszy, a przecież sutki ma też facet,
  • bawić tak mogą się obie płcie,
  • świetne urozmaicenie gry wstępnej czy seksu BDSM,
  • pompka do sutków to akcesorium solidne, bezpieczne i funkcjonalne.

Nawet najprostsze w budowie pompki do sutków potrafią zdziałać erotyczne cuda. Co dopiero, jeśli wybierzesz propozycje bardziej złożone. A jakie pompki do sutków mamy w ofercie?

Pompka do sutków - jaką wybrać?

Wiadomo – pompka do sutków ma działać i przygotowywać ciało do rozkoszy. Może to jednak robić na różne sposoby. Filozofia zawsze jest ta sama – przykładasz przyssawki do sutków i za chwilę są one nabrzmiałe i wrażliwe. Nasze pompki do sutków to jednak możliwość w wybieraniu między kolorami, rozmiarami i kształtami. Być może preferujesz coś delikatnego, coś przypominającego azjatyckie bańki albo bardziej brutalne propozycje dla fanów BDSM? Mamy pompki do sutków małe lub takie, dzięki którym pompujesz ciśnienie do obu sutków naraz. A może sutki to za mało i chcesz stymulować całe piersi? Takie pompki do sutków też mamy. Wiedz, że zawsze możesz uderzyć do nas o poradę. Nie musisz też martwić się o czas dostawy czy swoją prywatność. My zachowujemy dyskrecję. Sprawdź kilka naszych propozycji:

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.